O společnosti

 

Společnost Autolaros Speed působí v prodeji a servise automobilů v ostravském regionu již více než dvacet let. V komplexně vybaveném autocentru se o naše zákazníky stará tým 40 kvalifikovaných odborníků.

Při prodeji nového vozu jsme Vám schopni doporučit nejen vhodný typ a model automobilu, ale také zajistit nejvýhodnější nabídku leasingu, nebo splátkového prodeje včetně vyřízení veškerých formalit, uzavřít pojištění povinným ručením i havarijním pojištěním včetně převodů bonusů, vykoupit ojetý vůz na protiúčet a samozřejmě také zajistit registraci nového automobilu.

Náš servis automobilů je vybaven nejmodernější technologií. Současně jsme smluvním servisem většiny pojišťoven, což pozná zákazník především při zkrácení termínu oprav na minimálně možnou dobu. Zajišťujeme STK a Měření emisí. Disponujeme také vlastní autopůjčovnou.

Rok 2011 je pro společnost Autolaros Speed mezníkem v prodeji firemním zákazníkům. Od společnosti Hyundai nám byl udělen, jako jednomu z mála partnerů Hyundai v ČR titul Front Dealer. Stali jsme se fleet business centrem v moravskoslezském kraji.

Nezadržitelný růst prodeje vozů Hyundai nás ze strategických důvodů přiměl v roce 2012 k záměně prodejních prostor a jejich kompletní rekonstrukci. Postupně jsme zmodernizovali prodejnu nových vozů i servisní zázemí.

V roce 2015 jsme reagovali na posílení image značky Mazda a jako jedni z prvních v Evropě jsme zavedli v život nový prodejní koncept v galerii Mazda.

 

Virtuální prohlídka autosalonu Hyundai, Mazda a servisu :

    

 

Fotogalerie