Chcete se stát součástí naší rodiny Autolaros Speed s.r.o.?

Na čem nám záleží?

Jako tým klademe důraz zejména na to, jací jsme lidé, jak kvalitní práci odvádíme. Myslíme na budoucnost a pečujeme o naše vzdělání. Dbáme na tyto tři kompetence a dodržujeme etické zásady, protože víme, že nám a našim zákazníkům to přináší maximální uspokojení.

Co Vám nabízíme ?

Investice do každého člena týmu je naší samozřejmostí. Proto neustále budujeme prostředí důvěry, jistoty a otevřenosti s týmovým pojetím a podporou osobního růstu. Důkazem jsou i benefity v oblastech péče o zaměstnance, finančních výhod, vzdělávání a další.

Jsme týmem profesionálů. Chcete se i vy stát jeho pevnou součástí?

Pokud zde pro Vás není inzerována vhodná pozice a chcete být zařazeni na list uchazečů, taktéž vyplňte a odešlete formulář uchazeče. Jakmile pro Vás budeme mít vhodnou pozici, ihned Vás kontaktujeme a domluvíme si s Vámi osobní setkání.

Kontaktní formulář

Přiložit fotografii

Přiložit CV

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Kliknutím na výše uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím této internetové aplikace. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Autolaros Speed s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Autolaros Speed s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.