Fleet business centre


 

* Pětiletá záruka Hyundai bez omezení najetých kilometrů se vztahuje pouze na vozidla Hyundai, která byla prvotně prodána koncovému zákazníkovi autorizovaným prodejcem Hyundai, a to za podmínek stanovených v garanční knížce.

5letá neomezená záruka

První součástí služby komplexní záruky je pětiletá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů*. Tato záruka se vztahuje na všechny součásti vozu včetně hnacího ústrojí.

Dále je nabízena záruka v délce 12 let na prorezavění karoserie. Záruku lze uplatnit ve 26 evropských zemích (kromě Ruska, Chorvatska a Ukrajiny).

5letá asistenční služba

Pětiletá silniční asistenční služba je poskytována po celou dobu trvání pětileté záruky. Majitelé vozů Hyundai mají k dispozici bezplatné call centrum pro případ poruchy na cestách a je pro ně zajištěn bezplatný odtah k nejbližšímu dealerovi Hyundai, ať už se nachází kdekoliv.

5 let bezplatných kondičních prohlídek

Po dobu pěti let váš dealer Hyundai nad rámec každoroční servisní údržby provede control hlavních součástí vozidla - motoru, převodovky, řízení, zavěšení kol a brzdového systému. V případě zájmu lze tyto kontroly stavu vozidla nahradit jakýmkoliv jiným servisním programem.

*Na vozidla používaná jako taxi nebo v autopůjčovnách se vztahuje záruka s omezením na 100 000 ujetých kilometrů.

 

Program permanentní mobility

  • Unikátní program pro majitelé vozů Hyundai
  • Neocitnete se bez automobilu ani v případě nutnosti opravy v servisu
  • Při servisu delším než den vám zajistíme po celou dobu opravy náhradní vůz
  • Náhradní vůz bude ve stejné nebo vyšší kategorii
  • Náklady na ujeté kilometry se nehradí
 

Jedinečný program péče o zákazníky

Fleetoví zákazníci mají díky rozsáhlé evropské dealerské síti k dispozici prvotřídní servis a o jejich péči se starají speciálně vyškolení fl eetoví dealeři. Hyundai celosvětově vytváří řešení, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Kromě evropského původu a konstrukce zvyšuje atraktivitu vozů Hyundai program pětileté komplexní záruky. Tato unikátní nabídka zahrnuje neomezenou pětiletou záruku, pět let silniční asistenční služby a pět let kondičních prohlídek zdarma - tato nabídka nemá mezi ostatními výrobci konkurenci.

Působení v Evropě

K dosažení vynikající kvality po celém světě vytvořila společnost Hyundai v klíčových teritoriích místní provozní centra. V Evropě se nacházejí tři výrobní závody včetně nejmodernějšího závodu v Nošovicích (Česká republika) vybudovaného nákladem 1,1 mld. € a evropské centrály v německém Offenbachu.

Evropské technické centrum pro konstrukci a návrh nových vozů Hyundai sídlí v německém Rüsselsheimu. Toto centrum zároveň slouží jako „center of excellence“ pro vývoj dieselových motorů. Díky zaměření na potřeby a očekávání evropských zákazníků se značce Hyundai podařilo v posledních letech v Evropě dosáhnout významného pokroku. Například emise CO2 u vozů Hyundai patří mezi nejnižší na trhu a díky úsilí evropského výzkumného a vývojového týmu již dnes překonávají přísné požadavky evropské legislativy, které vstoupí v platnost v roce 2012.

Růst Hyundai jako výrobce i jako značky běží úžasným tempem. V roce 2003 nebyla společnost v seznamu 100 největších světových fi rem vůbec uvedena, zatímco v roce 2009 již značka Hyundai zaujímala ve zprávě Interbrand/Business Week 69. příčku a stala se tak osmou takto hodnocenou automobilkou, kdy předčila značky jako Porsche či Lexus. K naplnění ambiciózních plánů růstu tržního podílu a spokojenosti zákazníků vynakládá Hyundai velký objem finančních prostředků do svých zaměstnanců a služeb. Byl posílen evropský fl eetový tým, který nyní vytváří solidní mezinárodní zázemí pro další rozvoj fleetových prodejů vozů Hyundai.

Tým v ústředí řídí fl eetové prodejce v jednotlivých zemích a zajišťuje soudržnost a jednotnost fleetových a leasingových aktivit značky. Typickým znakem fl eetových aktivit značky Hyundai jsou přímý kontakt se zákazníky a profesionální péče. Fleetoví zákazníci mají k dispozici komplexní služby díky stále se rozšiřující síti Fleet Business Center (FBC) po celé Evropě. V České republice je v současné době k dispozici 12 Fleet Business Center, kde jsou speciálně vyškolení pracovníci připraveni poskytnout vám prioritní a osobní přístup.